fbpx
Strona głównaSprzętEK-Loop PCI-E 4.0 Riser Cable - 200mm - kabel riser PCI-Express 4.0

EK-Loop PCI-E 4.0 Riser Cable – 200mm – kabel riser PCI-Express 4.0

EK zaprezentował nowy kabel riser PCI-Express 4.0: EK-Loop PCI-E 4.0 Riser Cable – 200mm. Urządzenie ma służyć do podłączenia kart graficznych w obudowach, gdzie wymaga tego konstrukcja. Dzięki obsłudze standardu PCI-Express 4.0 ma być zapewniona pełna wydajność oraz przepustowość w grach. Tym samym karta zyskuje dwukrotnie większą przepustowość, w porównaniu do taśm PCIe 3.0.

EK-Loop PCI-E 4.0 Riser Cable - 200mm

Ten wysokiej jakości kabel jest kompatybilny z wszystkimi nowoczesnymi płytami głównymi. Dotyczy to również płyt opartych na chipsetach Z590, Z690, X570 i B550. Został on przetestowany zarówno z kartami graficznymi AMD z serii RX 6000, jak i kartami graficznymi NVIDIA z serii RTX 30.

EK-Loop PCI-E 4.0 Riser Cable - 200mm

Kabel EK-Loop PCI-E 4.0 Riser Cable – 200mm wyposażono w dobrej jakości oplot z ekranowaniem Ma to blokować niepożądane zewnętrzne sygnały. Kabel jest w stanie wytrzymać opór o wartości 85 Omów. Płytkę PCB wykonano w 4 warstwach z pozłacaną powłoką, co ma zapewnić trwałość oraz dobrej jakości połączenia. Kabel ma długość 200 mm i jest bardzo elastyczny. Kabel jest wyposażony w 90° złącze kątowe z zatrzaskiem.

Przewód EK-Loop PCI-E 4.0 Riser Cable – 200mm jest kompatybilny z uchwytami EK-Loop Vertical GPU Holder i EK-Loop Vertical GPU Holder – Shifted. Jego koszt wynosi niecałe 70 Euro na oficjalnej stronie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać