Strona głównaGamingGryDying Light 2 otrzyma sporo efektów ray-tracingu

Dying Light 2 otrzyma sporo efektów ray-tracingu

Podczas niedawnych targów Gamescom 2021 firmy NVIDIA oraz Techland pokazały krótki zwiastun gry Dying Light 2. Tytuł ten jest w produkcji od czerwca 2018 roku, kiedy został oficjalnie zapowiedziany. Akcja rozgrywać się będzie około 15 lat po wydarzeniach w Dying Light. Całe rejony pogrążone są w chaosie. Wirus spowodował ogromne spustoszenie i przetrwała tylko garstka nielicznych. W mieście zaczęły się tworzyć różne frakcje, zarówno te dobre jak i te złe.

Z zapowiedzi wiemy, że Dying Light 2 ukaże się w grudniu i będzie wspierać technologię NVIDIA DLSS. Nie zabraknie takich efektów, jak odbicia ze śledzeniem promieni, globalne oświetlenie i realistyczne cienie.

Krótki komentarz Tomasza Szałkowskieog Rendering Director, Techland:

Nasza współpraca z NVIDIA pomogła nam stworzyć grę, która zapewnia prawdziwie wciągające wrażenia graczom Dying Light 2. Ray tracing zwiększa realizm naszego bezlitosnego, zainfekowanego świata, podczas gdy technologia NVIDIA DLSS zapewnia ogromny wzrost wydajności bez poświęcania jakości obrazu, dzięki czemu gracz nie przegapi absolutnie niczego podczas swojej podróży.

Polecamy także obejrzeć 26-minutowy film z rozgrywki, który miał miejsce w sierpniu 2019 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

Warto przeczytać