Strona głównaGamingGryWRC 6 oczami Jakuba Brzezińskiego i Cezarego Gutowskiego

WRC 6 oczami Jakuba Brzezińskiego i Cezarego Gutowskiego

Wydawnictwo Techland zaprosiło do przetestowania gry WRC 6, jednego z kierowców WRC – Jakuba “Colina” Brzezińskiego oraz eksperta rajdów – Cezarego Gutowskiego. Tytuł został wydany 7 października tego roku i posiada pełną licencję 14 rajdów obecnego sezonu, wśród których znalazł się Rajd Polski. Gracze mogą zasiąść w rajdówkach zespołów z WRC, WRC 2 i Junior WRC. Dostępne są również dwie rodzime ekipy – Hubert Ptaszek/Maciej Szczepaniak oraz Łukasz Pieniążek/Przemysław Mazur.

Gutowski od lat regularnie relacjonuje wyścigi serii WRC i napisał o nich setki artykułów. Brzeziński ma na koncie starty w mistrzostwach Polski oraz seriach ERC oraz WRC. Przezwisko “Colin” kierowca zawdzięcza faktowi, że właśnie dzięki grze rajdowej zaczęła się jego fascynacja tym sportem. Obaj eksperci z uznaniem wypowiadali się o realizmie i poziomie WRC 6.

WRC 6

W drugiej części specjalnego wideo nasi goście sprawdzą w akcji nowy tryb WRC 6 – możliwość rywalizacji na podzielonym ekranie, a “Colin” opowie o nietypowych początkach swojej kariery i podpowie jak z gracza stać się prawdziwym rajdowym kierowcą.

WRC 6

WRC 6 dostępne jest w wersjach na komputery PC (199,90 zł), PlayStation 4 oraz XBox One (259,90 zł).

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać