Mass Effect Legendary Edition, czyli zremasterowana trylogia

0
130
Mass Effect Legendary Edition

BioWare zaprezentowało grę Mass Effect Legendary Edition. Jest to remaster znanej trylogii gier: Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3. Tytuł zapewnia fanom i nowym graczom możliwość doświadczenia niesamowitego uniwersum i dynamicznej obsady postaci. Ulepszono oprawę graficzną, modele postaci, dziesiątki tysięcy tekstur, shaderów i VFX, zaktualizowano oświetlenie i ulepszono dynamiczne cienie, wolumetria i głębia ostrości.

Ponadto, Mass Effect Legendary Edition zawiera rozszerzony, ujednolicony system tworzenia postaci z opcjami dostępnymi we wszystkich trzech tytułach. Ma to zapewnić jednolite wrażenia w całej trylogii. Dodano nowy tryb fotograficzny, który pozwoli graczom wstrzymać rozgrywkę i uwiecznić osobiste chwile podczas filmowej przygody. Co ciekawe, pierwsza część gry otrzymała zmodernizowany interfejs i UI, rozbudowaną oprawę wizualną światów i poziomów, a także usprawnienia w walce, celowaniu, poruszaniu się i SI.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułHONORIS zagra o awans na Intel Extreme Masters!
Następny artykułADATA XPG Spectrix D45 – wydajne kości pamięci DDR4
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.