mass effect 2 1
mass effect 2 1

Kilkanaście dni temu na Twitterze BioWare pojawił się wpis z gry Mass Effect. Może to sugerować, że studio pracuje właśnie nad czymś, związanym z tym uniwersum. Przypomnijmy, że gra została wydana 20 listopada 2007 roku, a na komputery osobiste pojawiła się 6 czerwca 2008 roku. Akcja rozgrywa się w 2183 roku, a gracz wciela się w postać komandora porucznika Sheparda, zwiedzając na pokładzie statku SSV Normandia rozległą galaktykę.

Pierwsza część osiągnęła ogromny sukces komercyjny i wpisała się do kanonu gier fabularnych o tematyce fantastyki naukowej.

Co ów tweet może sugerować? Jednym z domysłów jest tzw. remaster całej serii. Byłoby to bardzo dobre posunięcie, zważywszy na fakt, że Mass Effect 1 został stworzony na silniku Unreal Engine, a jego mechanika czasami bywała irytująca. Drugim domysłem jest natomiast stworzenie całkowicie nowej gry z tego samego uniwersum, która mogłaby opowiedzieć inną historię.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNajnowsze informację na temat ESL Pro League, Zmiany!
Następny artykułCzy nowe Virtus.pro to niewypał?
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.