deepcool gh 01 a rgb 7
deepcool gh 01 a rgb 7

Deepcool dodało do swojej oferty uchwyt dla karty graficznej — GH-01 A-RGB. Jego zadaniem jest odciążenie slotu PCI-Express od ciężaru karty graficznej. Ma to szczególnie znaczenie przy bardzo dużych kartach z potężnymi systemami chłodzenia. Oczywiście w przypadku kart mini-ITX coś takiego nie będzie miało miejsca, ze względu na ich rozmiary, ale przy większych modelach na pewno się sprawdzi.

Deepcool GH-01 A-RGB ma 9 adresowalnych diod RGB LED, co zapewnia pełne podświetlenie dla obudowy. Iluminacja może być zsynchronizowana z innymi urządzeniami, dzięki kompatybilności z systemami popularnych producentów płyt głównych.

Uchwyt GH-01 A-RGB zbudowany jest na podstawie metalowego ramienia i plastikowej podstawy. Dużą zaletą dla estetów będzie możliwość ukrycia kabli zasilających. Materiały, jak podaje producent, zostały starannie dobrane, by zapewnić odpowiednią wytrzymałość i sztywność konstrukcji. Podpórka może pracować z kartą graficzną ważącą nawet do 5 kg. Urządzenie ma być dostępne w sprzedaży w cenie ok. 120 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOdeepcool.com
Poprzedni artykułESL Pro Tour: Największy cykl turniejów ESL i DreamHack
Następny artykułSpyro Reignited Trilogy debiutuje na komputery osobiste
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj