Strona głównaGamingGrySpyro Reignited Trilogy debiutuje na komputery osobiste

Spyro Reignited Trilogy debiutuje na komputery osobiste

Spyro Reignited Trilogy zagościło właśnie na komputerach osobistych. Słynny smok Spyro powraca do nas za sprawą odnowienia całej trylogii przez Activision. W jej skład wejdą trzy oryginale tytuły: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! oraz Spyro: Year of the Dragon. By uczcić 21 lat ratowania Smoczych Krain przez Spyro, główny developer Toys for Bob zaprasza fanów do oglądania specjalnego livestreamu na kanale Twitch Games Done Quick o 19:00 CEST.

Spyro Reignited Trilogy zawiera znaną wszystkim świetną rozgrywkę na ponad 100 poziomach. Twórcy udoskonalą sekwencje nagród oraz przeprojektują postaci poboczne: Sparx the Dragonfly, Hunter, Sheila, Agent 9 i Sgt. Byrd. Trylogia obejmie także ulepszone lokacje, zremastrowaną ścieżkę dźwiękową, zaktualizowane sterowanie, zupełnie nowe oświetlenie i stworzone na nowo scenki przerywnikowe dla tej uwielbianej przygody. Dodana została również obsługa rozdzielczości 4K, odblokowano ilość klatek na sekundę, a także odświeżono całą oprawę graficzną.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michałhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] stać się właścicielami kilku gier. Wśród nich znajdziemy Crash Bandicoot N Sane Trilogy, Spyro Reignited Trilogy i Call of Duty: WW2. Do tej kolekcji dojdzie w tym miesiącu kilka kolejnych, które będą […]

Must Read