Strona głównaGamingGryDarmowy weekend z grą Overwatch – od 17 do 21 listopada 2017

Darmowy weekend z grą Overwatch – od 17 do 21 listopada 2017

Już dzisiaj startuje darmowy weekend z grą Overwatch. Firma Blizzard postanowiła dać niezdecydowanym szansę na wypróbowanie ich gry. Od piątku 17 listopada od godz. 20:00 do wtorku 21 listopada do godz. 9:00 gra będzie dostępna za darmo na PC. Oczywiście, aby móc zagrać wymagane jest posiadanie aplikacji Blizzard Battle.net. Podczas darmowego weekendu gracze będą mieli dostęp do pełnej listy bohaterów i map oraz wybranych funkcjonalności.

W tym także do trybu Szybkiej gry, Gier dowolnych, Salonu gier i skrzynek z łupami. W Overwatch dostępnych jest obecnie 25 bohaterów, także będzie w czym wybierać.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać