Strona głównaPcMod.plKonferencjeCzasopismo Bajtek pojawi się na Pixel Heaven 2016

Czasopismo Bajtek pojawi się na Pixel Heaven 2016

Podczas konferencji Pixel Heaven 2016, która odbędzie się 3-5 czerwca w Warszawie, pojawi się specjalny numer czasopisma Bajtek, kultowego tytułu od którego rozpoczęła się polska kultura medialna gier komputerowych. To już czwarta edycja tej wyjątkowej imprezy, która będzie największą w historii. Chodzi tu zarówno samą przestrzeń – czyli postindustrialne hale Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańskiej 52 w Warszawie, jak również zróżnicowanie i rozległość programu.

Pixel Heaven 2016

Na miejscu będzie można spotkać wielu wyjątkowych gości specjalnych, m.in. Peter Molyneux, bracia Oliver, Jon Hare czy Ben Daglish. W przebogatej strefie retro, prócz komputerów odwiedzający będą mogli pograć na flipperach i automatach arcade. Prócz tego będzie można zwiedzić strefę komiksową, strefę VR oraz zobaczyć masę innych atrakcji przygotowanych przez wystawców i partnerów imprezy.

Pixel Heaven 2016

W trakcie Pixel Heaven odbędzie się też największy w Polsce konkurs dla niezależnych twórców gier PIXEL.AWARDS 2016. Na głodnych i spragnionych czekać będzie oferta foodtrucków. W sobotni wieczór przyjdzie pora na afterparty – tym razem zaprosimy na 80’s Synth Festival – czyli koncerty muzyki elektronicznej w klimacie lat osiemdziesiątych.

Wisienką na torcie będzie specjalny numer magazynu Bajtek, który zabiorą do domu goście Pixel Heaven, będzie więc – jak widać – wyjątkową wisienką na gigantycznym, pysznym retro-indie.torcie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać