pixel heaven 2020
pixel heaven 2020

Organizatorzy festiwalu Gier Pixel Heaven 2020 zdecydowali się o przełożeniu imprezy na 13 – 15 listopada 2020 roku. Całość ma związek z obecnie trwającą pandemią COVID-19 i innymi okolicznościami. Co ciekawe, organizatorzy zdecydowali się połączyć imprezę z targami Gamedev & Creative Careers Expo 2020. Będzie to świetna okazja dla wielu odwiedzających.

Jako miejsce wybrano dawną drukarnię naukowo – technicznej z roku 1950 – MIŃSKA 65. Jest to już 8. edycja słynnego Festiwalu Gier – jednej z największych w Polsce i Europie imprez branży gamedev. To także unikalna otoczka, gdzie doskonale odnajdują się gracze i osoby, które pamiętają czasy pierwszych komputerów 8/16 bit, miłośnicy komiksów, gier planszowych i klimatów retro lat 80. i 90. ubiegłego wieku.

Wszystkie karty wstępu nabyte na poprzednie daty zachowują swoją ważność, nie ma potrzeby zmian w rezerwacjach. Karty wstępu są w formie “na okaziciela” – istnieje więc możliwość ewentualnego przekazania ich innym osobom.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPaweł “innocent” Mocek oficjalnie opuszcza skład MAD Lions!
Następny artykułCreepy Jar udostępnia drugi odcinek poradnika dla Green Hell
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj