fbpx
Strona głównaSprzętCryorig C7 Cu - niskoprofilowy schładzacz dla płyt ITX - cały z...

Cryorig C7 Cu – niskoprofilowy schładzacz dla płyt ITX – cały z miedzi

Firma Cryorig zaprezentowała bardzo ciekawy cooler przeznaczony głównie dla osób posiadających małe obudowy/komputery oparte o platformę miniITX. Pomijając jego kompaktową budowę, należy dodać, że Cryorig C7 Cu – bo o nim mowa – w całości wykonany jest z miedzi.

Jest to zmodyfikowana wersja C7, który posiada aluminiowe ożebrowanie. W tej wersji, każdy element (poza wentylatorem) jest wykonany z czystej miedzi. Zdaniem producenta względem aluminiowej konstrukcji otrzymujemy o 15% lepsze osiągi w chłodzeniu procesora.

Cryorig C7 Cu

Nowy cooler jak na swój niewielki gabaryt (97x97x47 mm) waży dokładnie 675 g (z czego sam radiator 613 g). Ciepło z miedzianej podstawki odprowadzają cztery ciepłowody o średnicy 6 mm każdy. Radiator składa się łącznie z 57 żeberek o grubości 0,4 mm i odstępie między nimi 1,2 mm.

Całość chłodzi wentylator o średnicy 92 mm i wysokości 15 mm. Zakres obrotów regulowany jest od 600 do 2500 rpm. Według producenta maksymalna wartość ciśnienia akustycznego ma wynosić 30 dBA. Maksymalny przepływ powietrza wynosi 40,5 CFM, a ciśnienie 2,8 mm H20.

Cryorig C7 Cu - niskoprofilowy schładzacz dla płyt ITX - cały z miedzi 1

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać