Strona głównaSprzętCougar Vantar - klawiatura nożycowa z podświetleniem LED

Cougar Vantar – klawiatura nożycowa z podświetleniem LED

Firma Cougar dodał do swojej oferty klawiaturę mechaniczną Cougar Vantar. Akcesorium zostało wyposażone w przełączniki nożycowe, które zapewniają niski profil, cichą pracę oraz szybką reakcję. Do tego każdy klawisz posiada możliwość wyświetlania do 8 różnych kolorów.

Cougar Ventara

Producent zaimplementował technologię anti-ghosting, która gwarantuje poprawne działanie przy wielu wciśniętych klawiszach. Najważniejsze przyciski według Cougar to: W, A, S, D, Q, E, Z, X, C, B, Tab, L-Ctrl, Alt-L, L-Shift, Space, oraz cztery przyciski strzałek. Dzięki kombinacji przycisku Fn wraz ze skrótami multimedialnymi, można dowolnie kontrolować poziom głośności i odtwarzanie multimediów, a także inne przydatne funkcje.

Klawiatura Cougar Vantar jest już dostępna w sprzedaży w cenie około 150 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać