fbpx
Strona głównaSprzętCorsair VENGEANCE RGB RS - nowe moduły pamięci RAM

Corsair VENGEANCE RGB RS – nowe moduły pamięci RAM

Corsair wprowadził do sprzedaży nową wersję pamięci RAMVENGEANCE RGB RS. Premierowe pamięci będą dostępne w zestawach o różnej pojemności i częstotliwości – do 256 GB i 4600 MHz. Producent zadbał o efektowny wygląd, a także dynamiczne i panoramiczne podświetlenie RGB LED.

Corsair VENGEANCE RGB RS zostały zoptymalizowane pod kątem procesorów AMD oraz Intel. Po podłączeniu do komputera pamięć automatycznie dostosowuje się do maksymalnej prędkości obsługiwanej przez system. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie dokonać odpowiednich modyfikacji w UEFI płyty głównej.

Moduły wyposażono w niestandardową płytkę drukowaną, zapewniającą wysoką jakość i stabilność sygnału. Producent zadbał o odpowiednie rygorystyczne testy. Pamięci są chłodzone dwukolorowym radiatorem z pełnego aluminium, dostępnym w dwóch wersjach kolorystycznych.

Oświetlenie RGB

W przypadku podświetlenia zastosowano 6 indywidualnie adresowanych diod LED RGB. Umieszczono je na panoramicznej listwie oświetleniowej, która zapewnia efektowne efekty świetlne RGB pod każdym kątem.

Podświetlenie RGB na każdym module można dowolnie dostosować i zsynchronizować ze wszystkimi urządzeniami zgodnymi z oprogramowaniem CORSAIR iCUE. Pozwala to uzyskać zachwycające efekty świetlne w ramach całego ekosystemu iCUE.

Dostępność, gwarancja i ceny

Corsair VENGEANCE RGB RS są już dostępne w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym CORSAIR.com oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów kalifornijskiego producenta. W Polsce sprzęt pojawi się w ofercie najpopularniejszych internetowych sklepów z elektroniką do końca września br. Wszystkie pamięci są objęte dożywotnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy Corsair.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Warto przeczytać