fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyCorsair VENGEANCE RGB DDR5 i VENGEANCE DDR5 - nowe pamięci

Corsair VENGEANCE RGB DDR5 i VENGEANCE DDR5 – nowe pamięci

Firma Corsair zapowiedziała zestawy pamięci DDR5 o ogromnej pojemności – VENGEANCE RGB DDR5 i VENGEANCE DDR5. Konstruktorzy komputerów mogą po raz pierwszy wybrać z oferty CORSAIR zestawy pamięci o pojemności 192 GB (4 x 48 GB), 96 GB (2 x 48 GB) lub 48 GB (2 x 24 GB). Zestawy pamięci VENGEANCE RGB DDR5 lub VENGEANCE DDR5 w nowych pojemnościach nadają się idealnie do najambitniejszych zastosowań wymagających dużo pamięci. Mowa tutaj o edycji wideo o rozdzielczości 8K, a także sztucznej inteligencji i uczeniu głębokim. Przydają się one także w przypadku płyt głównych zawierających zaledwie dwa gniazda pamięci, w tym Micro ATX i mini-ITX, w których jest mało miejsca, ale potrzebne są duże pojemności.

Corsair VENGEANCE RGB DDR5

Pamięci są często wybierane przez entuzjastów wydajności. Są one zoptymalizowane pod kątem najnowszych gamingowych komputerów oraz stacji roboczych. Dzięki nowym pojemnościom umożliwiają budowę konfiguracji pamięci, które dotychczas były nieosiągalne. Zestawy o pojemności 96 GB i 48 GB są dostępne już teraz w wersjach RGB i bez RGB o szybkości 5600 MT/s i 5200 MT/s. Obsługują one przetaktowanie pamięci Intel XMP 3.0, aby umożliwiać łatwe korzystanie z pamięci z potrzebną szybkością.

Wchodzące na rynek na początku marca 2023 r. zestawy pamięci VENGEANCE RGB DDR5 i VENGEANCE DDR5 o pojemności 192 GB (4 x 48 GB) i szybkości 5200 MT/s wyznaczają nowy standard pamięci DDR5 o dużej pojemności. Te poczwórne zestawy pamięci DIMM są kompatybilne z zestawami z procesorami Intel 13. generacji i obsługują łatwe przetaktowywanie Intel XMP 3.0 z myślą o optymalnej wydajności.

Standard DDR5 zapewnia możliwie najszybszy odbiór danych przez współczesne procesory najwyższej klasy, dzięki czemu wydajność i moc obliczeniowa całego zestawu komputerowego osiąga nowy poziom. Nowe zestawy pamięci wprowadzają przełomowe pojemności, które umożliwiają uzyskanie nieosiągalnej dotychczas wydajności w zestawach komputerowych w małej obudowie.

Zgodnie z tradycją moduły VENGEANCE RGB DDR5 i VENGEANCE DDR5 są zbudowane wyłącznie z ręcznie sortowanych i rygorystycznie kontrolowanych układów scalonych oraz wysokowydajnych płytek drukowanych. Ma to zapewnić konsekwentnie szybkie działanie z wysoką jakością sygnału i stabilnością. Ograniczona gwarancja wieczysta daje poczucie pewności, że nowa pamięć wystarczy na cały okres eksploatacji komputera, a nawet dłużej.

Dostępność, gwarancja i ceny

Zestawy pamięci CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 i VENGEANCE DDR5 o pojemności 96 GB i 48 GB są już dostępne w sprzedaży. Można je dostać w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR.

Zestawy pamięci CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 i VENGEANCE DDR5 o pojemności 192 GB będą dostępne od 7 marca 2023 r. w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR.

Pamięć CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 i VENGEANCE DDR5 jest objęta ograniczoną gwarancją wieczystą oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

Aktualne informacje o cenach pamięci CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 i CORSAIR VENGEANCE DDR5 można uzyskać w witrynie internetowej firmy CORSAIR lub kontaktując się z przedstawicielem handlowym albo PR firmy CORSAIR.

Linki:

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać