CORSAIR MP600 PRO Hydro X Edition

CORSAIR wprowadził do sprzedaży dysk SSD M.2 PCIe NVMe 4. generacji – Corsair MP600 PRO Hydro X Edition. Nowy produkt potrafi pomieścić ogromne ilości danych oraz może pochwalić się dużą wydajnością. Instaluje się go bezpośrednio na płycie głównej, dzięki uniwersalnemu złączu M.2 2280. MP600 PRO Hydro X Edition oferuje pamięć 3D TLC NAND o dużej gęstość.

Prędkość zapisu sekwencyjnego wynosi do 6550 MB/s, natomiast odczyt może wynosić nawet do 7000 MB/s. Jako chłodzenie zastosowano premierowy blok wodny XM2, który bezproblemowo integruje dysk SSD z popularnym, niestandardowym układem chłodzenia cieczą CORSAIR Hydro X Series.

CORSAIR MP600 PRO Hydro X Edition jest już dostępny w sprzedaży w wersji 2 TB w europejskim sklepie internetowym CORSAIR.com oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych. Do polskich sklepów dysk ma trafić pod koniec lutego 2021 roku. Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOcorsair.com
Poprzedni artykułSuccubus i personalizacja postaci bohaterki w grze
Następny artykułWisła All in! Games pokonała Team GamerLegion w ESEA Premier
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.