Strona głównaSprzętCooler Master ML240P Mirage - podświetlane chłodzenie wodne

Cooler Master ML240P Mirage – podświetlane chłodzenie wodne

Cooler Master zaprezentował chłodzenie wodne z serii Master LiquidML240P Mirage. Składa się on z dwóch części: radiatora oraz pompy. W pierwszym z nich całość wykonano z aluminium, a łączna długość wynosi 240 mm. Producent umożliwia zamontowanie dwóch 120 mm wentylatorów o maksymalnej prędkości obrotowej 2000 RPM. Jeżeli chodzi o pompę to jest ona duwkomorowa. Jej głośność nie przekracza 20 dBA z 1 m.

Ważnym wyróżnikiem nowego chłodzenia wodnego jest podświetlenie. Górna część pompy wodnej jest przezroczysta, a przy tym wyposażona w diody LED RGB. Warto nadmienić, że podświetlenie RGB mają także zamontowane wentylatory. Pozwala to na uzyskanie efektownego oświetlenia przy pomocy oprogramowania Lightning Control. Prócz tego kontrolę można uzyskać także przy użyciu innego oprogramowania: MSI, ASUS czy ASRock. Producent zapewnia też specjalny bezprzewodowy sterownik podświetlenia.

Za chłodzenie Cooler Master Liquid ML240P Mirage przyjdzie nam zapłacić ok. 679 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać