Strona głównaGamingGryBlizzard zapowiedział dodatek Rycerze Mroźnego Tronu do Hearthstone

Blizzard zapowiedział dodatek Rycerze Mroźnego Tronu do Hearthstone

Spółka Blizzard Entertainment zapowiedziała dodatek Rycerze Mroźnego Tronu do karcianki Hearthstone. Nowe rozszerzenie pojawi się w już sierpniu. Gracze wyruszą na Północną Grań, gdzie stawią czoła Królowi Liszowi. Następnie zostaną wskrzeszeni jako rycerze śmierci, którzy władają nieziemskimi mocami i mogą kraść życie wrogów.

Do rąk graczy trafi 135 nowych kart. Pojawi się także 9 nowych legendarnych kart bohaterów, które po zagraniu zamienią herosów Hearthstone w straszliwych rycerzy śmierci. Osoby, które Po ukończą Prolog, otrzymają losową legendarną kartę bohatera, która zamieni waszego herosa w rycerza śmierci danej klasy.

Możliwy będzie zakup tylko jednego zestawu na konto. Wszyscy, którzy kupią ten zestaw, otrzymają unikatowy rewers przygotowany przez samego Władcę Plagi.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać