Strona głównaGamingGryBlizzard publikuje dwa nowe filmy z dodatku Rise of the Necromancer

Blizzard publikuje dwa nowe filmy z dodatku Rise of the Necromancer

Blizzard opublikował dwa nowe filmy związane z dodatkiem do Diablo IIIRise of the Necromancer. Zwiastuny ukazują kampanię Nekromantów, zarówno dla postaci męskiej jak i żeńskiej. Nasz bohater jest jednym z kapłanów Rathmy, których celem jest chronić cykl życia i śmierci. Naszym celem będzie udać się do Tristram i pogrzebać powstałych nieumarłych po raz kolejny.

Dodatek Rise of the Necromancer będzie płatny, jednakże Blizzard nie ujawnił jego ceny. Możliwe, że będzie taka sama, jak w przypadku Reaper of Souls.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać