biostar vip care 1
biostar vip care 1

Firma BIOSTAR uruchomiła portal BIOSTAR VIP CARE. Jego zadaniem ma być ułatwienie całego procesu gwarancji oraz naprawy produktów. Wszyscy konsumenci mają teraz możliwość korzystania z dodatkowych korzyści przy zakupie wszystkich nowych produktów BIOSTAR-u. Wystarczy zeskanować kod QR danego produktu i zarejestrować go na stronie BIOSTAR VIP CARE.

BIOSTAR VIP CARE

Klienci zyskują dzięki temu: przedłużony okres gwarancji do 5 lat na wybrane produkty i możliwość śledzenia okresu gwarancji w czasie rzeczywistym. Należy wspomnieć, że dowód zakupu musi być przedłożony przy rejestracji produktu w BIOSTARZE w celach walidacyjnych.

Prócz tego, klienci firmy BIOSTAR otrzymają również wsparcie w zakresie napraw, gwarancji i konsultacji. W tym celu wystarczy złożyć wniosek o usługę naprawy i konsultacji za pośrednictwem portalu e-Repair.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOstore.biostar.com.tw
Poprzedni artykułAcer zaprezentowało komputer stacjonarny ConceptD 100 dla grafików
Następny artykułArcane Wave z awansem na DreamHack Showdown Summer 2020!
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.