fbpx
Strona głównaSprzętBIOSTAR dodaje obsługę PCI Express 4.0 do niektórych płyt głównych

BIOSTAR dodaje obsługę PCI Express 4.0 do niektórych płyt głównych

Firma BIOSTAR udostępniła listę płyt głównych, które będą kompatybilne z interfejsem PCI Express 4.0. Tym samym firma dołącza do grona producentów, którzy włączyli tę opcję na swoich starszych płytach głównych, przeznaczonych dla Ryzen 1000 i Ryzen 2000. Oczywiście nie należy oczekiwać, że taka możliwość potrwa zbyt długo. AMD zapewne wyłączy taką opcję w następnych aktualizacjach AGESA.

Model Oprogramowanie układowe
X470GT8 X47AG718.BST
X470GTN X47AK718.BSS
B450MH B45CS718.BSS
B45M2 B35GS718.BSS

Jak widzimy, z płyt mini-ITX z obsługą PCI Express 4.0 jest tylko jeden model. To i tak dobra wiadomość dla osób je posiadających.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać