batman arkham collection
batman arkham collection

W Epic Games Store udostępniono za darmo aż sześć gier z Batmanem: Batman: Arkham Collection oraz LEGO Batman. Jest to zatem świetna okazja dla wszystkich fanów człowieka nietoperza, aby zapoznać się z kreacjami spoza sagi filmowej. Zestaw Batman: Arkham Collection zawiera Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City oraz Batman: Arkham Knight.

Każda z nich miała swoje zalety oraz wady, jednakże sama historia jest opowiedziana dość ciekawie. Z kolei LEGO Batman zawiera: LEGO Batman: The Videogame, LEGO Batman 2: DC Super Heroes oraz LEGO Batman 3: Beyond Gotham.

Na dodanie wszystkich gier do kolekcji, mamy czas to 26 września.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOepicgames.com
Poprzedni artykułSolasta: Crown of the Magister – poznajemy historię elfów i krasnoludów
Następny artykułDobra prezentacja Virtus.pro na V4 Future Sports Festival w Budapeszcie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj