Strona głównaSprzętAsustor wprowadza usługę FileFlex do swoich urządzeń NAS

Asustor wprowadza usługę FileFlex do swoich urządzeń NAS

Asustor wprowadził w swoich NAS-ach usługę FileFlex od Qnext Corp. Umożliwia ona uzyskanie dostępu, udostępnianie, strumieniowanie i zdalne zarządzanie danymi, bez konieczności otwierania nowych portów. Jest to usługa typu peer-to-peer przeznaczona dla oprogramowania, wpływająca na bezpieczeństwo danych i prywatności użytkownika.

Nowa funkcja zmienia sposób uzyskiwania dostępu i udostępniania danych. Odbywać się to będzie bez synchronizacji lub duplikowania plików w chmurze. Zwiększy to bezpieczeństwo przechowywanych plików.

Asustor - FileFlex

Co się nie zmieni, to fakt, iż użytkownicy nadal będą mieli dostęp do własnych plików z każdego miejsca i o każdej porze. Wystarczy do tego połączenie się z NAS-em przy pomocy komputera lub urządzenia mobilnego. Co więcej, FileFlex pozwala na dostosowanie dostępności plików do wymagań użytkowników.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać