Strona głównaSprzętASUS zaktualizuje firmware płyt głównych dla procesorów Intel Kaby Lake

ASUS zaktualizuje firmware płyt głównych dla procesorów Intel Kaby Lake

Firma ASUS poinformowała, że wszystkie płyty główne posiadające chipset Intel serii 100 otrzymają aktualizację do obsługi procesorów Intel Core z rodziny Kaby Lake. Chodzi mianowicie o chipsety H110, B150, H170 i Z170. Znajdują się one w takich modelach jak ASUS Republic of Gamers (ROG), Pro Gaming, Signature czy TUF. Skorzystają na tym osoby, które od jakiegoś czasu planowały wymianę procesora.

Aktualizacja odbywa się przy użyciu narzędzi ASUS UEFI BIOS i ASUS EZ Update, które są niezwykle proste w obsłudze i sprowadzają się do kilku kliknięć. Warto przed instalacją nowego firmware, zrobić kopię zapasową obecnego.

Lista wspieranych płyt głównych oraz modeli znajduje się na stronie domowej firmy Asus.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać