Strona głównaPcMod.plNewsyASRock planuje stworzyć Steam Machine, z projektu M8

ASRock planuje stworzyć Steam Machine, z projektu M8

Kilka dni temu na targach CES 2014 w Las Vegas, Valve zaprezentowało 13 wersji Steam Machines. Wśród nich były firmy: Alienware, Alternate, CyberPower, Digital Storm, Gigabyte, iBuyPower, Falcon Northwest, Materiel.net, Next, Origin, Scan Computers, Webhallen i Zotac (ZBOX Steam Machine).

Do całego grona chce dołączyć firma ASRock, która jakiś czas temu przedstawiła wszystkim projekt M8, czyli miniaturowy komputer dla graczy, zaprojektowany wspólnie z BMW Group DesignworksUSA. Warto tutaj zaznaczyć, że praktycznie wszystkie przedstawione Steam Machines posiadały płytę główną Z87E-ITX, która jest bardzo podobna do Z87-M8.

ASRock M8 - bok

Źródło: asrock.com
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać