Aleksandar „kassad” Trifunović opuszcza 100 Thieves

0
64
fot
fot

Aleksandar „kassad” Trifunović rozstaje się z 100 Thieves. Jest to dość nieoczekiwana decyzja, jednak patrząc na ostatnie wyniki zespołu, można było mieć wrażenie, że zespół stał się bardzo niestabilny.

– Po długich rozmowach postanowiliśmy wspólnie rozstać się z naszym trenerem CS:GO, kassadem. Doceniamy jego wieloletnią pracę wykonaną z tym składem i życzymy mu powodzenia w jego przyszłych przedsięwzięciach –  Pożegnanie to, jest bardzo zaskakujące, tym bardziej, że byli już podopieczni Serba walczą obecnie w ramach ESL One Road to Rio.

Trifunović swoją pracę z zespołem zaczął w styczniu 2017 roku, chociaż w drugiej połowie 2018 roku zaliczył pięciomiesięczną przerwę na pracę w Valiance & Co. Pod jego wodzą Renegades, a potem 100 Thieves wystąpiło na trzech Majorach – podczas ostatniego z nich, jesienią ubiegłego roku w Berlinie, zajęło nawet miejsce w najlepszej czwórce, co można uważać, za jedno z największych osiągnięć zespołu. Oprócz tego zespół Aleksandara „kassad” Trifunovicia triumfował także w drugiej edycji StarLadder i-League Invitational oraz zdobył wicemistrzostwo Intel Extreme Masters Beijing 2019.

– Wiem, że to mogło być zaskakujące, ale prawda jest taka, że już od jakiegoś czasu rozmijaliśmy się w pewnych kwestiach – przyznał Aleksandar „kassad” Trifunović. – Osobiście byłem niezadowolony z naszego progresu oraz tego, że od końcówki poprzedniego poziomu staliśmy na tym samym poziomie. Największa różnica zdań dotyczyła tego, jak podejść i, co ważniejsze, jak rozwiązać problemy, z którymi się zmagaliśmy. Nie ma między nami żadnych niesnasek, po prostu dotarliśmy do końca naszej wspólnej wizji na ten zespół. Czasami tak się dzieje i nic w tym złego. Pod pewnymi względami jest to oczywiście do kitu, ale to najlepsza droga, by pójść naprzód – dodał.

Obecnie nie wiadomo kto zamieni serbskiego trenera, na tym stanowisku.
Nie poznaliśmy na razie nawet kandydatów na tą pozycję.

Obecny skład 100 Thieves:

  • Aaron „AZR” Ward
  • Justin „jks” Savage
  • Joakim „jkaem” Myrbostad
  • Jay „Liazz” Tregillgas
  • Sean „Gratisfaction” Kaiwai

Organizacja, pożegnała serbskiego szkoleniowca w oficjalnym wpisie na twitterze.

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPoznaliśmy zespoły, które zagrają w turnieju organizowanym przez BLAST i Fantasyexpo – BLAST Rising
Następny artykułTotal War: Shogun 2 za darmo na Steam od Creative Assembly

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.