Aleksandar „kassad” Trifunović opuszcza 100 Thieves

0
42
fot
fot

Aleksandar „kassad” Trifunović rozstaje się z 100 Thieves. Jest to dość nieoczekiwana decyzja, jednak patrząc na ostatnie wyniki zespołu, można było mieć wrażenie, że zespół stał się bardzo niestabilny.

– Po długich rozmowach postanowiliśmy wspólnie rozstać się z naszym trenerem CS:GO, kassadem. Doceniamy jego wieloletnią pracę wykonaną z tym składem i życzymy mu powodzenia w jego przyszłych przedsięwzięciach –  Pożegnanie to, jest bardzo zaskakujące, tym bardziej, że byli już podopieczni Serba walczą obecnie w ramach ESL One Road to Rio.

Trifunović swoją pracę z zespołem zaczął w styczniu 2017 roku, chociaż w drugiej połowie 2018 roku zaliczył pięciomiesięczną przerwę na pracę w Valiance & Co. Pod jego wodzą Renegades, a potem 100 Thieves wystąpiło na trzech Majorach – podczas ostatniego z nich, jesienią ubiegłego roku w Berlinie, zajęło nawet miejsce w najlepszej czwórce, co można uważać, za jedno z największych osiągnięć zespołu. Oprócz tego zespół Aleksandara „kassad” Trifunovicia triumfował także w drugiej edycji StarLadder i-League Invitational oraz zdobył wicemistrzostwo Intel Extreme Masters Beijing 2019.

– Wiem, że to mogło być zaskakujące, ale prawda jest taka, że już od jakiegoś czasu rozmijaliśmy się w pewnych kwestiach – przyznał Aleksandar „kassad” Trifunović. – Osobiście byłem niezadowolony z naszego progresu oraz tego, że od końcówki poprzedniego poziomu staliśmy na tym samym poziomie. Największa różnica zdań dotyczyła tego, jak podejść i, co ważniejsze, jak rozwiązać problemy, z którymi się zmagaliśmy. Nie ma między nami żadnych niesnasek, po prostu dotarliśmy do końca naszej wspólnej wizji na ten zespół. Czasami tak się dzieje i nic w tym złego. Pod pewnymi względami jest to oczywiście do kitu, ale to najlepsza droga, by pójść naprzód – dodał.

Obecnie nie wiadomo kto zamieni serbskiego trenera, na tym stanowisku.
Nie poznaliśmy na razie nawet kandydatów na tą pozycję.

Obecny skład 100 Thieves:

  • Aaron „AZR” Ward
  • Justin „jks” Savage
  • Joakim „jkaem” Myrbostad
  • Jay „Liazz” Tregillgas
  • Sean „Gratisfaction” Kaiwai

Organizacja, pożegnała serbskiego szkoleniowca w oficjalnym wpisie na twitterze.

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPoznaliśmy zespoły, które zagrają w turnieju organizowanym przez BLAST i Fantasyexpo – BLAST Rising
Następny artykułTotal War: Shogun 2 za darmo na Steam od Creative Assembly

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj