fbpx
Strona głównaGamingGryAgony - przeżyj w Piekle i znajdź drogę ucieczki z niego

Agony – przeżyj w Piekle i znajdź drogę ucieczki z niego

Madmind Studios udostępniło nowy zwiastun ich nadchodzącej gry Agony. Będzie to horror z elementami przetrwania. Jego akcja ma się dziać w Piekle, a gracz wcieli się w jedną z torturowanych dusz. Owa dusza nie pamięta swojej przeszłości. Gracz będzie przemierzał skomplikowane mapy, wykorzystując przy tym swoje zdolności, np. możliwość kontroli demonów.

W miarę upływu czasu gracz zda sobie sprawę, że jedynym sposobem opuszczenia Piekła jest bezpośrednie spotkanie z królową – Red Goddess.

Premiera gry Agony została zaplanowana na 30 marca 2018 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać