Strona głównaGamingGrySuccubus - poznajmy bardzo silnego przeciwnika zwanego Czartem

Succubus – poznajmy bardzo silnego przeciwnika zwanego Czartem

Madmind Studio udostępniło kolejną zapowiedź z gry Succubus. Tym razem możemy poznać demona zwanego Czartem, który będzie jednym z naszych przeciwników. Jest on niezwykle silny w walce wręcz i nie boi się swoich przeciwników. Można powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej wymagających postaci w grze. Czart, gdy tylko pojawi się na arenie, stanowić będzie wielkie wyzwanie dla graczy.

Konieczne tutaj będzie taktyczne podejście do walki i umiejętne korzystanie z mocy specjalnych. Czart potrafi zadawać znaczne obrażenia atakami z bliskiego dystansu. Dodatkowo posiada szarżę oraz dalekie skoki, co umożliwia mu szybkie skrócenie dystansu do gracza. Demon jest niewrażliwy na niektóre ataki, jak kopnięcie, czy odepchnięcie.

Succubus - czart

W grze Succubus wcielimy się w postać demonicznej kusicielki – Succubus Vydija. Odrzuciła ona tytuł królowej, a jej były partner – Nimrod zemścił się na niej za to. Porzucona i oszpecona, postanawia połączyć siły z Baphometem i jego armią. Chce odzyskać to, co utraciła.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać