Strona głównaGamingGrySuccubus z nowym trailerem i podsumowaniem zamkniętych testów

Succubus z nowym trailerem i podsumowaniem zamkniętych testów

Madmind Studio pragnie poinformować o zakończeniu zamkniętych testów najnowszej gry studia – Succubus. Deweloperzy chcieliby serdecznie podziękować wszystkim graczom, którzy wzięli udział w zamkniętych testach. Zapewniło to zespołowi cenny feedback od społeczności. Testerzy wersji alpha pozytywnie ocenili nie tylko balans poszczególnych broni, ale również system walki, level design, jak i oprawę wizualną.

Studio Madmind Studio zaprezentowało również najnowszy teaser trailer gry Succubus, przedstawiający nowy typ przeciwnika – Amazonkę! Demon ten stanowi nowy typ zagrożenia dla głównej bohaterki. Doskonale władając bronią białą, Amazonki stanowić będą spore wyzwanie dla graczy, ucząc ich taktycznego podejścia do walki.

Succubus - Amazonka

Amazonka potrafi zadawać znaczne obrażenia atakami z bliskiego dystansu, a dzięki jej zwinności i szybkości, skutecznie unika ona i blokuje ataki gracza.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać