Strona głównaGamingGryA oto Kryjówka Johna Northa w grze Sniper Ghost Warrior 3

A oto Kryjówka Johna Northa w grze Sniper Ghost Warrior 3

CI Games uchyliło rąbka tajemnicy, jak będzie wyglądała Kryjówka Jona Northa w grze Sniper Ghost Warrior 3. Każdy żołnierz potrzebuje bezpiecznego miejsca do odpoczynku, zregenerowania się i taktycznego przygotowania przed następną misją. Kryjówka to miejsce, gdzie nasz główny bohater może odzyskać siły, stworzyć lub kupić przedmioty, dobrać odpowiedni ekwipunek do misji i rozpocząć kolejne zadanie.

Na terenie Gruzji istnieje kilka rodzajów Kryjówek, które trzeba odkryć. Część z nich posiada nowe bronie i inne wartościowe przedmioty. Co ciekawe, deweloperzy udostępniają możliwość bezpośredniego przenoszenia się pomiędzy nimi. Jedynym ograniczeniem dla takich kroków jest Kryjówka, która znajduje się na wyznaczonym obszarze misji.

Sniper Ghost Warrior 3 - Kryjówka

Najważniejsze miejsca w Kryjówce:

Skrytka z bronią to miejsce, w którym gracz może zmienić aktualnie posiadany ekwipunek. Broń podstawowa, dodatkowa i boczna, a także gadżety, kamuflaże na broń i zbroje mogą być w tym miejscu kupowane lub dodawane do aktualnego ekwipunku Jona.

W Warsztacie gracze mogą tworzyć: zarówno standardową, jak i specjalną amunicję, gadżety oraz opatrunki – wszystko przy wykorzystaniu materiałów znalezionych w świecie gry. Istnieje pięć rodzajów materiałów. Każdy tworzony przedmiot wymaga ich w określonej ilości i proporcji.

Sniper Ghost Warrior 3 - Kryjówka

Walutą w Sniper Ghost Warrior 3 są Towary Handlowe. Gracze mogą kupić praktycznie wszystko – począwszy od granatów i opatrunków, na broni kończąc. Towary Handlowe gracz otrzymuje za pomyślnie wykonywanie misji głównego wątku fabularnego oraz misji pobocznych, odnajdywanie ukrytych przedmiotów, eliminację poszukiwanych celów, ratowanie cywilów lub po prostu znajdując je w świecie gry.

Naboje specjalne:

  • Naboje wabiące: Ich zadaniem jest zwabianie przeciwników w określone miejsce bez podnoszenia alarmu. Gracze mogą w bardzo prosty sposób pozbyć się wrogów widocznych dla innych przeciwników – po prostu zwabiając ich poza pole widzenia kompanów i unieszkodliwienie. Ponadto naboje wabiące mogą skłonić przeciwnika do wychylenia się zza przeszkody.
  • Naboje oznaczające: Wytwarzają specjalny impuls, który pozwala zlokalizować wroga za przeszkodami. Pozwalają graczowi oznaczać przeciwnika w miejscach, w których użycie Dona może być zbyt ryzykowne lub zająć za dużo czasu.
  • Naboje przeciwpancerne: Mogą posłużyć do pozbywania się wrogów znajdujących się za przeszkodami terenowymi np.: ścianami, ogrodzeniami, a nawet osłonami metalowymi. Naboje przeciwpancerne to efektywny oręż do walki z opancerzonymi przeciwnikami i pojazdami.
  • EMP: Emitują impuls elekromagnetyczny, który na małej przestrzeni unieszkodliwia pojazdy oraz inne urządzenia elektroniczne. Celny strzał może zablokować posiłki wroga, wyłączyć monitoring lub zwabić przeciwnika poprzez wywołanie pożaru w generatorze prądu.
  • Naboje wybuchowe: Jeśli nie zależy Ci na pozostaniu w ukryciu, wtedy ten nabój będzie spełnieniem Twoich snajperskich marzeń.
  • DARPA: Eksperymentalny, samonaprowadzający nabój, który pozwala graczom na zignorowanie niesprzyjających warunków – wykonywanie trudnych strzałów nigdy nie było tak proste!

Odpowiedni wybór ekwipunku i wykorzystanie gadżetów może znacząco rozszerzyć ilość dostępnych taktyk.

Sniper Ghost Warrior 3 - Kryjówka

Gracze mogą modyfikować bronie przy wykorzystaniu odblokowanych dodatków. Nowe bronie, gadżety i dodatki odblokowuje się nie tylko wykonując misje – znajdują się one także przykładowo na posterunkach. Dodatki mogą być odblokowane również poprzez branie udziału w aktywnościach rozlokowanych w otwartym świecie gry np. ratując uwięzionych cywilów. Raz odblokowane dodatki można zakupić w sklepie – tak samo jak amunicję, gadżety, apteczki i kamizelki przy użyciu waluty w grze.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

  1. Z tego co widać to w Naszej kryjówce będzie sporo rzeczy do zrobienia i od groma opcji do przetestowania. Myślę że jak misje misjami mają trwać prawie 30godzin to jeśli Nas wciągnie zabawa brońmi i nabojami, a tak na prawdę ich modyfikacja sama kampania może trwać dłużej. Zapowiada się bardzo ciekawa gra więc nic tylko czekać i zacierać ręce do grania bo to około 3 tygodni jeszcze do premiery więc zleci szybko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać