Strona głównaGamingGryKilka zrzutów ekranów z nowej mapy do Playerunknown’s Battlegrounds

Kilka zrzutów ekranów z nowej mapy do Playerunknown’s Battlegrounds

Firma NVIDIA zaprezentowała kilka niedostępnych wcześniej zrzutów ekranu pochodzących z zapowiedzianej pustynnej mapy do gry PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG). Można na nich zobaczyć krajobraz, który jest nieco inny niż Erangel. Zawiera on m.in. rozdarty wojną obszar miejski, w którym znajduje się sporo wielopiętrowych budynków na różnych etapach budowy i zniszczenia oraz centrum handlowe.

Obszary wiejskie położone są w surowym pustynnym krajobrazie, który wygląda jakby stworzony dla spaghetti westernów. Znajduje się tu wiele rozległych terenów, na których znajdują się niewielkie wioski, sklepiki i domy.

Playerunknown’s Battlegrounds - pustynna mapa Do tego dochodzą platformy wiertnicze, kaniony, wieże czy dźwigi.

Aby uczcić zbliżającą się premierę pustynnej mapy w PUBG, NVIDIA rozda 5000 egzemplarzy gry PlayerUnknown’s Battlegrounds użytkownikom aplikacji GeForce Experience. Kody zostaną dostarczone za pośrednictwem GeForce Experience 21 listopada.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać