Firma NVIDIA rozpoczęła konkurs kolejny konkurs w ramach inicjatywy Akademia GeForce Garage. Ma on na celu pomóc kilku osobom zmodyfikować i ulepszyć ich komputery. Wszyscy chętni muszą opublikować zdjęcie swojego komputera na własnym koncie Instagram dodając hasztag #GFGACADEMY. Następnie należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy na stronie konkursowej.

Trzeba podać jego pełną specyfikację i odpowiedzieć na pytania odnośnie jego głównego przeznaczeni. Do tego trzeba podać swoje oczekiwania względem finalnego wyglądu obudowy.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 5 komputerów. Trafią one w ręce specjalistów i zostaną poddane modernizacjom. Ich właściciele zostaną oczywiście zaproszeni do wzięcia udziału w inicjatywie Akademia GeForce Garage. Będą tym samym pomagać w przemianach swojego sprzętu. Przebieg modernizacji zostanie zaprezentowany w mediach społecznościowych.

Zgłoszeń do konkursu można dokonywać przez wspomniany wcześniej formularz kontaktowych do dnia 19 grudnia 2018 roku włącznie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułWielki Finał ósmego sezonu ESL Pro League, mecz duńsko-amerykański
Następny artykułESEA MountainDew League Season 29: Team Kinguin wygrywa z Grayhound i jest w finale!
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.