Strona głównaSprzętKarty graficzneZOTAC prezentuje GeForce GTX 980 Ti AMP!, GTX 980 Ti AMP! Extreme,...

ZOTAC prezentuje GeForce GTX 980 Ti AMP!, GTX 980 Ti AMP! Extreme, GTX 980 Ti AMP! Omega i GTX 980 ArcticStorm

ZOTAC zaprezentował cztery nowe podkręcone model kart graficznych: GeForce GTX 980 Ti AMP!, GeForce GTX 980 Ti AMP! Extreme, GeForce GTX 980 Ti AMP! Omega i GeForce GTX 980 ArcticStorm. Są one przeznaczone dla graczy i posiadają podkręcone zegary rdzeni graficznych nVidia GeForce GTX 980 Ti. W tej serii zastosowano EKO FAN, ulepszenie zaprojektowane dla poprawy przepływu powietrza i ciśnienia statycznego. Podwójne łopatki wentylatora zwiększają przepływ powietrza o 30% w porównaniu do tradycyjnych wiatraków. Niezależne mini łopatki znajdujące się pod zewnętrznym wentylatorem zwiększają powierzchnię będącą w bezpośrednim strumieniu powietrza wentylatora, koncentrując jego stężony przepływ.

Technologia POWER BOOST umożliwia stabilizację wydajności, zmniejszenie poziomu hałasu oraz minimalizację wahań zasilania. Wszystkie karty posiadają dodatkowo chłodzenie IceStorm.

Źródło: www.zotac.com
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać