Strona głównaSprzętKarty graficzneZOTAC GeForce GTX 770 AMP! Edition z przepustowością pamięci 7,2 Gb/s

ZOTAC GeForce GTX 770 AMP! Edition z przepustowością pamięci 7,2 Gb/s

ZOTAC dodał do swojej oferty GeForce GTX 770 AMP! Edition, o oznaczeniu ZT-70303-10P, która jest oparta na wprowadzonej ostatnio konstrukcji nVidia GeForce GTX 770. Model ten zbudowany jest udoskonaloną wersją GeForce GTX 680. Na pokładzie znajdziemy 2GB pamięci GDDR5 z 256-bitową magistrala systemową o taktowaniu 1800 MHz, 1536 rdzeni CUDA o taktowaniu 1150 MHz, 32 jednostki ROP oraz 128 jednostek teksturujących. Dzięki technologii Boost 2.0 taktowanie rdzenia może wzrosnąć do 1202 MHz.

ZOTAC GeForce GTX 770 AMP! Edition posiada ekskluzywny system chłodzenia Dual Silencer, który jest wyposażony w dwa ciche wentylatory oraz inteligentny system kontroli, który dynamicznie dostosowuje szybkość ich rotacji. Na śledziu znajdziemy porty: dual DVI-I, DisplayPort, HDMI, a do zasilania potrzebne są dwie wtyczki: sześciopinowa oraz ośmiopinowa. Karta obsługuje technologie Microsoft DirectX 11.1, OpenGL 4.3, PCI-Express 3.0, nVidia 3D Vision Surround, 3D Vision, PhysX oraz 3-way SLI.

W zestawie dostaje także pakiet oprogramowania ZOTAC Boost Premium: Nero Kwikmedia, XBMC, UNIGINE Heaven DX11 Benchmark, oraz voucher ZOTAC Splinter Cell Compilation: Splinter Cell Double Agent, Splinter Cell Conviction, Splinter Cell Blacklist (dostępny latem 2013).

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać