fbpx
Strona głównaPcMod.plKonferencjeEast Games United 2018 po raz kolejny w Białymstoku

East Games United 2018 po raz kolejny w Białymstoku

W dniach 24-25 listopada 2018 roku w Białymstoku odbędzie się East Games United 2018. Jest to jedna z najstarszych imprez dla graczy w Polsce. Pierwsza edycja miała miejsce w 2008 roku. Do tej pory rozdano nagrody o łącznej wartości 550 000 złotych. W turniejach wzięło udział 8 000 zawodników, a ogólna liczba odwiedzających przekracza 60 000.

W tym roku głównym organizatorem East Games United jest agencja Galaktus PR. Do współpracy zostali zaproszeni LG, OPTIMUS, Lioncast, Good Game Brewery, Miasto Białystok i Galeria Alfa Centrum.

Głównym punktem imprezy East Games United 2018 będzie turniej Counter-Strike: Global Offensive. 8 zespołów powalczy o wysokie nagrody pieniężne – w puli turnieju czeka aż 15 000 zł.

Kwalifikacje do turnieju

Organizatorzy zapowiadają trzy możliwe sposoby zakwalifikowania się do turnieju:

  • Podczas minionych targów Poznań Game Arena 2018
  • W stolicy Podlasia odbędą się lokalne kwalifikacje o dwa miejsca w turnieju. Zostaną rozegrane w znanym e-sportowym lokalu – Games United eSports Pub
  • Trzy miejsca w turnieju zostaną rozdysponowane pomiędzy uczestnikami kwalifikacji internetowych
  • Dwie drużyny zostaną zaproszone bezpośrednio przez organizatorów, bez konieczności kwalifikacji

Inne atrakcje podczas East Games United 2018

Podczas East Games United zorganizowane zostaną zmagania m.in.: w FIFA19, Hearthstone, Tekken 7, Soul Calibur VI i Dragon Ball FighterZ. Przybyli na wydarzenie gracze będą mogli również zapisywać się do zawodów w CS:GO i League of Legends w formacie 1-na-1. Najlepsi zostaną wyróżnieni cennymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów. Wśród partnerów imprezy znajdziemy wiele znanych firm produkujących sprzęt komputerowy dla graczy, m.in.: Lioncast, LG i OPTIMUS. Największy turniej w tej części kraju wspiera także Miasto Białystok, Good Game Brewery i Galeria Alfa Centrum.

Dla wszystkich przygotowana zostanie również strefa darmowego grania z komputerami marki OPTIMUS, konsolami oraz stanowisko z grami VR. Na evencie znajdzie się również strefa dla fanów gier planszowych, starych konsol oraz symulatorów jazdy. Co istotne, wstęp na teren East Games United jest darmowy, a udział w turniejach nie wymaga żadnego wpisowego.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać