fbpx
Strona głównaSprzętZalman ZM-GP2 Meteor - dużo podkładka dla myszki i klawiatury

Zalman ZM-GP2 Meteor – dużo podkładka dla myszki i klawiatury

Zalman wprowadził do swojej oferty podkładkę pod mysz – ZM-GP2 Meteor. Posiada ona wymiary 780 x 350 milimetrów. Dzięki tak dużym rozmiarom zmieścimy na niej mysz oraz klawiaturę. Powierzchnia podkładki została wykonana z mikrofibry i multispandexu, co zapewnia bardzo miękką powierzchnię. Brzegi zostały starannie obszyte, a od spodu zastosowano antypoślizgową gumę.

Zalman ZM-GP2 Meteor

Powierzchnia zapewnia dobrą precyzję sensora myszy oraz nie ogranicza jej ruchów. Prócz tego nasze dłonie leżą wygodnie na miękkiej powierzchni.

Podkładka ma się wkrótce pojawić w Polsce. Jej cena nie powinna przekroczyć 70 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać