Strona głównaPcMod.plNewsyZalman ZM-DF12 ze specjalnie zaprojektowanym podwójnym wirnikiem

Zalman ZM-DF12 ze specjalnie zaprojektowanym podwójnym wirnikiem

Zalman wprowadził do sprzedaży nowy model wentylatora – ZM-DF12. Posiada on specjalnie zaprojektowany podwójny wirnik z dużym i małym śmigłem, które maksymalizują przepływ powietrza bez generowania szumu. W konstrukcji wykorzystano zaawansowane, nanopolimerowe łożyska, w których smar nie zmienia swojej objętości pod wpływem temperatury, przez co zachowuje stałą siłę tarcia.

Odwrócona konstrukcja osłony wentylatora, zapewnia dobry przepływ strumienia powietrza, gdyż po zassaniu powietrze nie napotyka na uchwyty podtrzymujące.

ZM-DF12 został wyposażony w trójstopniowy kontroler obrotów. Dzięki przyciskowi umieszczonemu na silniczku użytkownik może w łatwy sposób przełączać wentylator w tryb cichy, normalny lub tryb wysokiej wydajności.

Ciekawą funkcją jest dynamiczne, pulsujące podświetlenie niebieskimi diodami LED, gwarantujące wyjątkowy efekt wizualny. Do tego dochodzą antywibracyjne podkładki na obudowie wentylatora, które prócz spełniania funkcji z nazwy, umożliwiają szybką i beznarzędziową instalację.

Zalman ZM-DF12 ma standardową średnicę 120 mm i waży 135 g. Prędkości obrotowe wentylatora zawierają się w przedziale 800–1600 obrotów na minutę, zaś generowany hałas nie przekracza 33 dBA. Urządzenie zasilane jest linią 12V.

Sugerowana cena detaliczna wentylatora Zalman ZM-DF12 wynosi 55 zł brutto. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać