fbpx
Strona głównaSprzętZalman CNPS80G - niskoprofilowe chłodzenie mini-ITX

Zalman CNPS80G – niskoprofilowe chłodzenie mini-ITX

Zalman wprowadził do swojej oferty niskoprofilowe chłodzenie CNPS80G, przeznaczone dla procesorów Intel. Jest ono kompatybilne z podstawkami LGA 1156/1155/1150. Producent zdecydował się na zastosowanie technologii FHS (Flower Heatsink). Każdy fin radiatora biegnie bezpośrednio do podstawy i styka się z IHS procesora. Rozłożysty kształt ma dodatkowo zwiększyć przewodnictwo cieplne.

Zalman CNPS80G

Chłodzenie CNPS80G zostało wykonane z aluminium. Jego wysokość to zaledwie 61.4 mm. Dzięki temu świetnie nadaje się do wąskich obudów mini-ITX. Do nawiewu powietrza zastosowano wentylator o średnicy 85 mm. Jego łopatki mają kształt, dopasowany do radiatora, w którym został osadzony. Tym samym może skuteczniej przedmuchiwać przestrzenie pomiędzy listkami radiatora.

Zalman CNPS80G - niskoprofilowe chłodzenie mini-ITX 1

Cena chłodzenia wynosi 29,90 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać