Strona głównaGamingGryWyciekły trzy nowe zdjęcia z gry Battlefiled

Wyciekły trzy nowe zdjęcia z gry Battlefiled

Serwis DSOGaming dotarł do trzech nowych zdjęć, przedstawiających rozgrywkę w Battlefield. Na pierwszym zdjęciu są dwa samoloty, z czego z jednego robione jest zdjęcie, a drugi pięknie szybuje na tle pól. Na drugim widzimy okręt wojenny, najpewniej jest to niszczyciel z okresu I Wojny Światowej. Na ostatnim możemy zobaczyć grupę żołnierzy, maszerujących samotnie po lesie. Grafika w grze jest oszałamiająca, a to dzięki zastosowaniu silnika Frostbite 3.

Akcja najnowszego Battlefield będzie rozgrywała się w realiach I Wojny Światowej, w znanych wszystkim okopach, które pochłonęły miliony ofiar. Prócz walki na ziemi, otrzymamy także pojedynki powietrzne z udziałem dwupłatowych myśliwców klasy Fokker oraz walkę na morzu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać