Strona głównaSprzętWyciekł benchmark 3D Mark TimeSpy z jedną z odmian kart AMD Radeon...

Wyciekł benchmark 3D Mark TimeSpy z jedną z odmian kart AMD Radeon RX Vega

Serwis wccftech.com dotarł do zrzutu ekranu z wynikiem benchmarku karty AMD Radeon RX Vega. Temu modelowi o oznaczeniu Vega Device ID (687F:C1) udało się zdobyć 5721 punktów i lekko wyprzedzić kartę NVIDIA GeForce GTX 1070. Jako procesora użyto jednostki AMD Ryzen 7 1800X. Test ten może sugerować, że wspomniana odmiana Radeon RX Vega będzie konkurować bezpośrednio z modelem GeForce GTX 1070.

Radeon RX Vega - TimeSpy Benchmark

Specyfikacja karty również może przedstawiać się ciekawie: 4096 Procesorów Strumieniowych o taktowaniu od 1200 do 1500 MHz. Do tego dochodzi 8 GB pamięci HBM2 na 512 GB/s szynie danych. Pobór prądu ma wynosić aż 225 Watów. Na razie pozostaje nam tylko czekać na dalsze informacje.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać