World of Warcraft Classic kilka dni temu został oficjalnie uruchomiony na światowych serwerach. Blizzard jest bardzo dumny z tego i zaprasza nowych oraz obecnych graczy do spróbowania swoich sił w klasycznej odsłonie gry. Warto nadmienić, że całość została zrekonstruowana od nowa i odzwierciedla stan z 2006 roku. Mowa tutaj o aktualizacji 1.12.0 o nazwie Drums of War. Kolejne elementy będą dodawane na podstawie aktywności graczy.

Wśród kolejno implementowanych funkcji znajdą się m.in. ikoniczne rajdy, takie jak Leże Czarnoskrzydłego, Zul’Gurub, czy Naxxramas. Dodane zostaną również areny walki PvP, w tym Wąwóz Wojennej Pieśni (Warsong Gulch), Kotlina Aratorska (Arathi Basin), czy też klasyczna wersja Doliny Alterak (Alterac Valley). Udostępnione zostaną również ograniczone czasowo wydarzenia, które będą wymagały zaangażowania wszystkich graczy na serwerze, takie jak działania wojenne w Ahn’Qiraj lub Inwazja Plagi.

Znane Azeroth sprzed 15 lat różni się bardzo od tego obecnego. Świat jest pełen cudów i niebezpieczeństw. Będzie można spotkać takich złoczyńców, jak Ragnaros – Władcę Ognia czy Arcylisza Kel’Thuzad-a.

Tutaj warto również wspomnieć o tym, że World of Warcraf Classic wymaga od graczy znacznie więcej niż dzisiejsza wersja gry. Więzi wewnątrz społeczności są niezwykle ważne – gracze z danego serwera muszą sami organizować rajdy i podziemia, a pokonanie najtrudniejszych lokacji może wymagać nawet 40 dobrze skoordynowanych i zaangażowanych bohaterów. Nie ma tych ułatwień, co zostały wprowadzone na przestrzeni ostatnich dodatków.

Wznieśmy toast za wspólne 15 lat

Rekordowa widownia na Twitchu w dniu premiery!

W dniu premiery gry World of Warcraft Classic transmisję na żywo oglądało 1 165 793 widzów jednocześnie. Jest to nowy rekord widowni na Twitchu. Po 24 godzinach transmisje obejrzało łącznie 6.1 miliona widzów.

A oto nasz stream z beta wersji Worlf of Warcraft Classic.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPodsumowanie trzeciego dnia Fazy Nowych Legend StarLadder Major Berlin 2019
Następny artykułChernobylite – ujawniono najnowsze demo z rozgrywki
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj