fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyWindows 10 wersja 1507 po 9 maja 2017 roku straci oficjalne wsparcie...

Windows 10 wersja 1507 po 9 maja 2017 roku straci oficjalne wsparcie techniczne

Microsoft poinformował, że Windows 10 wersja 1507 już niedługo straci oficjalne wsparcie. Nastąpi to 9 maja 2017 roku. Przypomnijmy, że ta kompilacja to premierowa edycja systemu wydana pod koniec lipca 2015 roku. Jak zatem łatwo policzyć już niedługo miną dokładnie dwa lata. Osoby, które nie robiły od tamtej pory żadnych aktualizacji, powinny już teraz o tym pomyśleć.

A było ich już aż 3 rodzaje. Pierwszym pakietem był Threshold 2 (wersja 1511), drugim Anniversary Update (1607), a ostatnim Creators Update (1703). Warto pamiętać, że każdy z nich wnosi sporo nowości, ale również problemów. Dlatego przed każdą taką dużą aktualizacją warto poczekać jakiś czas na wypuszczenie stosownych poprawek.

Dla przypomnienia – Microsoft przewiduje teraz utratę wsparcia dla każdej dużej aktualizacji po ok. 18 miesiącach po jej wydaniu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać