Wiktor “TaZ” Wojtas i Filip “NEO” Kubski zagrają w jednym składzie!

0
207
filip neo kubski virtus.pro
filip neo kubski virtus.pro

Dobre wiadomości dla osób, które lubią Wiktora “TaZa” Wojtasa, jak i również Filipa “NEO” Kubskiego. Dwaj, doświadczeni gracze, który reprezentowali rosyjską organizację Virtus.pro, a następnie wspólnie grali w ARCY, chcą stworzyć swój, nowy skład.

Wiktor “TaZ” Wojtas jak i Filip “NEO” Kubski od 2014 roku reprezentowali barwy rosyjskiej organizacji Virtus.pro. Kiedy ze składu odszedł jako pierwszy, Wiktor “TaZ” Wojtas a później kolejni zawodnicy, nikt nie wiedział, czy zawodnicy kiedykolwiek zagrają w jednym składzie. Odpowiedź dostaliśmy w grudniu 2019, kiedy do składu ARCY dołączył Filip “NEO” Kubski. Razem z drużyną zagrał w kwalifikacjach do World Electronic Sports Games 2019, a także podczas turnieju Qi Banja Luka 2019. Następnie SECTOR: MOSTBET i w United Master League.

Kiedy skład ARCY rozpadł się, nie było wiadomo czy TaZ i NEO będą ze sobą dalej razem grać. Odpowiedź dostaliśmy dzisiaj, bowiem Filip “NEO” Kubski oraz Wiktor “TaZ” Wojtas będą grali razem w jednym składzie. Obecnie trwa rekrutacja do ich, nowego zespołu.

Wiktor “TaZ” Wojtas oraz Filip “NEO” Kubski wypowiedzieli się na ten temat.

– Potrzebowaliśmy z Neo czasu, by przepracować przeszłość. Gdy grasz z kimś tyle lat, spędzasz tyle czasu i dzielisz zarówno chwile wielkiej chwały jak i porażek to trudno na bieżąco nabrać do tego dystansu i poukładać sobie niektóre sprawy. Rozłąka zadziałała na naszą korzyść. Zrozumieliśmy, że więź, która nas łączy to coś znacznie większego od gry, w którą razem gramy – mówi Taz.

– Dzisiaj otwieramy nowy rozdział, ale to wciąż ta sama ekscytująca książka – dodaje NEO.

Na pewno wielu zawodników, chciałoby zagrać w składzie z tak doświadocznymi graczami, którzy grali na wielkich, światowych turniejach m.in Majorach, by nauczyć się czegoś nowego, zdobyć doświadczenie i umiejętności.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułFLASHPOINT – nowy turniej, z wielką pulą nagród!
Następny artykułNZXT Kraken X-3 – nowa rodzina chłodzeń wodny typu AiO
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj