Strona głównaSprzętWestern Digital wprowadza WD Red 10 TB oraz WD Red Pro TB

Western Digital wprowadza WD Red 10 TB oraz WD Red Pro TB

Firma Western Digital poinformowała o rozszerzeniu serii dysków o modele WD Red 10 TB oraz WD Red Pro 10 TB. Nowe nośniki zostały zoptymalizowane pod kątem systemów NAS przeznaczonych dla użytkowników domowych oraz biznesowych. Dyski wykorzystują helową technologię HelioSeal, która pozwala na zwiększenie pojemności o 25%. Do tego dochodzi technologia 3D Active Balance Plus, która odpowiada za równoważenie dwupłaszczyznowe, zwiększające ogólną wydajność i niezawodność dysku.

WD WD100EFAX

Dyski z serii WD Red Pro 10TB mogą pracować w NAS-ach typu tower lub rack (do 16 zatok). Nowe dyski twarde WD Red oraz WD Red Pro 10TB są już dostępne u wybranych amerykańskich sprzedawców i dystrybutorów. Model WD Red 10TB NAS objęty jest 3-letnią ograniczoną gwarancją i dostępny jest w sugerowanej cenie (MSRP): 494 USD (model #: WD100EFAX). WD Red Pro 10TB objęty jest 5-letnią ograniczoną gwarancją, zaś jego cena (MSRP) to 533 USD (model #: WD101KFBX).

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać