Strona głównaSprzętWD zapowiada 256 GB karty SanDisk Ultra i SanDisk Extreme

WD zapowiada 256 GB karty SanDisk Ultra i SanDisk Extreme

Western Digital wprowadzenie do sprzedaży dwóch nowych kart microSD: SanDisk Ultra microSDXC UHS-I i SanDisk Extreme microSDXC UHS-I. Oba modele będą posiadały bardzo szybkie transfery danych oraz pojemności 256 GB. Pierwsza z nich będzie posiadała zapis na poziomie 90 MB/s, natomiast odczyt do 100 MB/s. Użytkownik będzie mógł zapisać około 14 godzinny materiał w jakości 4K UHD.

SanDisk Extreme natomiast zaoferuje transfery na poziomie do 95 MB/s (zapis i odczyt). Użytkownik będzie mógł zapisać na niej ponad 24 godzinny materiał Full HD, a także do 1200 zdjęć.

SanDisk Ultra microSDXC UHS-I card będzie miała sugerowaną cenę 149.99 dolarów, natomiast SanDisk Extreme microSDXC UHS-I będzie po 199.99 dolarów. Premiera pierwszego modelu jest przewidziana na sierpień 2016, natomiast drugiego na czwarty kwartał 2016 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać