fbpx
Strona głównaSprzętWD prezentuje WD Blue 3D NAND SATA SSD oraz SanDisk Ultra 3D...

WD prezentuje WD Blue 3D NAND SATA SSD oraz SanDisk Ultra 3D SSD

Western Digital zaprezentował dwa nowe modele dysków SSD – WD Blue 3D NAND SATA SSD oraz SanDisk Ultra 3D SSD. Oba produkty zapewniają szybkości odczytu i zapisu danych na poziomie, odpowiednio – do 560 i 530MB/s. Producent oferuje 3-letnią gwarancją, a na rynku pojawią się w trzecim kwartale bieżącego roku. Są to pierwsze konsumenckie dyski SSD wykorzystujące 64-warstwowe moduły 3D NAND.

WD Blue 3D NAND SATA SSD są przeznaczone dla entuzjastów samodzielnego budowania i modernizowania komputerów, resellerów oraz producentów komputerów. Ich wskaźnik MTTF wynosi aż 1,75 mln godzin. Dyski mają certyfikat WD Functional Integrity Testing Lab (F.I.T. Lab). Osoby, które zakupiły dyski mogą pobrać szereg różnych narzędzi: oprogramowanie do klonowania dysków Acronis True Image WD Edition, a także WD SSD Dashboard, czyli aplikację do monitorowania wydajności i pojemności dysku, a także pobierania aktualizacji firmware’u.

Dyski SanDisk Ultra 3D SSD zostały przygotowane z myślą o graczach, fotografach i użytkownikach zajmujących się tworzeniem i edycją grafiki.

Dyski WD Blue 3D NAND SATA SSD będą dostępne w wersjach o pojemnościach 250 GB, 500 GB, 1 TB oraz 2TB, zarówno w formacie 2.5”/7mm, jak i w postaci jednostronnych modułów M.2 2280. Dyski SanDisk Ultra 3D SSD dostępne będą w wersjach 250GB, 500GB, 1TB oraz 2TB, w formacie 2.5”/7mm.

Rekomendowane ceny detaliczne zaczynają się od 99,99 USD za WD Blue 3D NAND SATA SSD i SanDisk Ultra 3D SSD w formacie 2.5”/7mm. Od takiej samej kwoty zaczynają się również ceny WD Blue M.2 2280.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać