Strona głównaGamingGryLunaro - nowy sportowy tryb gry w Warframe

Lunaro – nowy sportowy tryb gry w Warframe

Digital Extremes zdradził kilka szczegółów na temat nowego trybu w grze WarframeLunaro. Ma to być nowy, dynamiczny sport drużynowy wymagający od graczy odpowiedniego wykorzystania swoich umiejętności, zwinności, pracy zespołowej i kreatywności. Tryb dostępny będzie dla Tenno poprzez Konklawe i aby wziąć w nim udział będą musieli stanąć po stronie jednego z zespołów, Sun lub Moon, wraz z trzema innymi graczami.

Celem każdego z zespołów będzie wstrzelenie piłki Lunaro do bramki przeciwników. Tenno oczywiście mogą bronić swojego pola poprzez wybicie jej z posiadania przez drużynę przeciwną lub też znokautowanie przeciwnika.

Odkąd Warframe wystartowało jako otwarta beta gracze, lepiej znani jako Tenno, zdążyli poznać wiele rodzajów uzbrojenia, stoczyć wiele walk z wrogami, a także przekroczyć granicę kosmicznych i podwodnych bitew. Dzięki Lunaro Tenno będą mogli wreszcie odpocząć od walk i zająć się czymś innym, mianowicie sportem.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać