Strona głównaPcMod.plNewsyUżytkownik powie Ci czego brakuje na Twojej stronie

Użytkownik powie Ci czego brakuje na Twojej stronie

Użytkownik sam powie Ci czego brakuje na Twojej stronie tylko daj mu na to szansę. Do tego celu można wykorzystać wiele narzędzi. Jednak zacznij i wykorzystajmy w pełni wyszukiwarkę na naszej witrynie. Co prawda na wielu stronach możemy ją spotkać tylko czy jest ona stworzona w ten sposób, żeby administrator witryny mógł zobaczyć czego brakuje na jego witrynie i dokonywać szczegółowych analiz w tym kierunku?

No właśnie tutaj można dyskutować.. jednak twórzmy tak wyszukiwarki na swojej witrynie, żeby zapisywały to co wpisuje użytkownik. Jednak pamiętajmy, że może on pomylić się w jakimś wyrazie, musimy to przewidzieć i zmodyfikować odpowiedni kod, żeby przykładowo wyszukiwarka wyświetlała wyniki z podobnych haseł.

Kolejna rzecz to statystyki stron, obecnie najlepsze to Google Analytics, wykorzystajmy je również. Dzięki nim możemy naprawdę bardzo szczegółowo śledzić to jakie rzeczy przeglądali użytkownicy odwiedzający naszą stronę www. Przykładowo widzimy, że największą popularnością cieszą się artykuły dotyczące telefonów komórkowych, to dodawajmy ich jeszcze więcej. Jednak nie możemy zapomnieć o dodawaniu artykułów o pozostałej tematyce (zgodnej z tematyką witryny).

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać