ESL Pro European Championship 2020 czas zacząć, a w nich Mistrzowie Polski, x-kom AGO!

0
37
epec
epec

Już dzisiaj startują rozgrywki ESL European Championship 2020. Jest to turniej, w którym uczestnikami są zwycięzcy krajowych mistrzostw z wybranych państw w Europie. Jeśli chodzi o Polskę, tym razem będzie nas reprezentował zespół x-kom AGO.

Organizacja

Turniej potrwa od 2 do 4 czerwca 2020 roku i jest w formacie drabinki; mistrzowskiej, górnej oraz dolnej. Spotkania będą rozgrywane w systemie BO3, a wielki finał BO5. Zwycięzca zgarnie slota do zamkniętych kwalifikacji ESL One Cologne – rozgrywek odbywających się w sierpniu z pulą nagród wynoszącą 1.000.000$. Prócz tego będzie mógł dopisać na swoje konto 60 punktów do rankingu ESL Pro Tour. 

Oto pełna lista uczestników:

  • Heretics (Francja)
  • Movistar Riders (Hiszpania)
  • Endpoint (Wielka Brytania)
  • Sprout (Niemcy)
  • AGO (Polska)
  • Tenerife Titans (Beneluks)
  • 9INE (Turcja)
  • Elites (Włochy)

Polskie akcenty

Jak wiadomo mamy w tych rozgrywkach swojego przedstawiciela – ekipę x-kom AGO. To jednak nie koniec jeśli chodzi o naszych rodaków w tych rozgrywkach. Prócz “Jastrzębi” swoją obecność zaznaczy duet ze Sprout – Paweł “dycha” Dycha i Michał “snatchie” Rudzki oraz reprezentującego barwy Tenerife Titans Maciek “Luz” Bugaj.

Pierwsze spotkania już o godzinie 17:00. Na start będziemy mogli obejrzeć takie konfrontację jak AGO kontra 9INE czy Heretics przeciwko Tenerife Titans. Transmisje można znaleźć na kanale ESL_CSGO_NC lub esl_csgo_pl za pośrednictwem platformy twitch.tv

Aby dowiedzieć się w jaki sposób “jastrzębie” wywalczyły sobie tytuł mistrza Polski zapraszam do przeczytania tekstu poświęconego tym rozgrywkom

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułHONORIS przegrywa z węgierskim Budapest Five w HomeSweetHome Cup 7
Następny artykułHomeSweetHome Cup 7 – Honoris za burtą. Porażka z Complexity.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj