fbpx
Strona głównaPcMod.plKonferencjeTurniej PUBG Invitational na Intel Extreme Masters Katowice 2018

Turniej PUBG Invitational na Intel Extreme Masters Katowice 2018

ESL ogłosiło, że podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018 odbędzie się turniej PUBG Invitational w PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG). W dniach 24-25 lutego 2018 roku szesnaście drużyn z całego świata powalczy o nagrody z puli 50 000 dolarów. Zmagania będą się odbywały na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Na PUBG Invitationa podczas IEM Katowice 2018 zostanie zaproszonych bezpośrednio dziewięć drużyn. Będą to 3 z Azji, Europy i Ameryki Północnej. Siedem pozostałych ekip przypadnie trzem europejskim i trzem północnoamerykańskim zespołom. Do tego dojdzie jeden reprezentant Ameryki Południowej. Kwalifikacje rozpoczną się już 20 stycznia i prowadzone będą na platformie ESL Play.

PUBG na komputery osobiste nie tak dawno wyszła z wersji early access do 1.0. Stało się to w grudniu 2017 roku. Gra może pochwalić się następującymi statystykami:

  • 30 milionami użytkowników na wszystkich platformach
  • Rekordową liczbą jednocześnie grających na Steamie wynoszącą 3 miliony osób
  • Zupełnie nową mapą Miramar
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać