fbpx
Strona głównaSprzętGAMDIAS zaprezentował nowe produkty gamingowe na CES 2018

GAMDIAS zaprezentował nowe produkty gamingowe na CES 2018

GAMDIAS zaprezentował nową linię komponentów komputerowych podczas targów CES 2018. Nowe produkty mają się pojawić już w marcu 2018 roku. Na początek pokazano wentylator RGB – AEOLUS P1. Został on wyposażony w 18 diod LED, które można ręcznie regulować za pomocą AEOLUS Box. Można również sterować prędkością obrotową oraz kierunkiem efektów świetlnych.

Wspomniany wcześniej AEOLUS Box to specjalny kontroler, który posiada osiem portów do podłączenia wentylatorów. Pozwoli to na tworzenie całkowicie niezależnych efektów świetlnych lub zarządzanie jedną grupą.

Producent wspomina o zastosowaniu smaru klasy lotniczej w łożysku. Ma to pozwolić na uniknięcie zużycia, tarcia, korozji czy gromadzeniem się osadów węglowych.

GAMDIAS zaprezentował nowe produkty gamingowe na CES 2018 1

GAMDIAS planuje również wprowadzić bezprzewodową myszkę gamingową Hades M1. Niestety, ale obecnie nie ma jej w ofercie na stronie i nie znamy dokładnych parametrów.

GAMDIAS zaprezentował nowe produkty gamingowe na CES 2018 2

Na koniec warto wspomnieć także o planowanym pojawieniu się nowego fotelu dla graczy oraz kilku innych akcesoriów gamingowych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać